WePlay! Ukrajina Minor

Kto sa kvalifikuje na WePlay! Bukovel Minor? Návod na prežitie v článku

Už čoskoro budeme vedieť, ktorých 15 tímov bude súperiť v druhom Major turnaji. My sa však pozeráme na tímy, ktoré sa nekvalifikovali, ale stále dúfajú že si vybojujú posledné miesto v ďalšom Minor turnaji. Prinášame vám sprievodcu pre WePlay! kvalifikáciu na Bukovel Minor 2020.

Kedy začne kvalifikácia?

Dnes večer sa odohrajú posledné zápasy hlavnej kvalifikácie a my sa budeme môcť sústrediť na nadchádzajúcu Minor kvalifikáciu. Štyri tímy z každého regiónu budú bojovať o posledné sloty od 5. do 6. decembra. Zatiaľ čo Severná Amerika a CIS pošlú dva tímy na Ukrajinu, ďalšie štyri regióny dostali iba jeden slot. Kvalifikácia v juhovýchodnej Ázii a Číne sa začne 5. decembra o 6:00. CET.

Ktoré tímy sa zúčastnia?

V kvalifikácií na Minor budú hrať aj niektoré špičkové tímy ako Nigma Esports, Gambit Esports, J.Storm a EHOME, ktoré budú bojovať vo svojich regiónoch o osem miesto na turnaj v Ukrajine.

Kto bude komentovať hry?

WePlay! Dota Minor Kvalifikácia

Pretože sa v štyroch regiónoch bude hrať naozaj veľa hier WePlay! oznámila obrovský zoznam talentov – s najmenej tromi komentátormi na región. V zozname talentov sú profesionáli a odborníci, ako sú Troels ‘syndereN’ Nielsen, Rasmus ‘MiSeRy’ Fillipsen, Dominik ‘Black ^’ Reitmeier a náš komentátor z joinDota.com Gareth ‘Gareth’ Bateson.

Kde sa pozerať?

WePlay oznámila štyri anglické vysielacie streamy.

https://www.twitch.tv/weplayesport_en
https://www.twitch.tv/weplayesport_en2
https://www.twitch.tv/weplayesport_en3
https://www.twitch.tv/weplayesport_en4

Ktoré tímy sa dostanú na Minor?

Fotokredit: WePlay!

Môže sa vám páčiť

Tím Nigma

Nigma sa zbláznila a nedokázali sa dostať cez hlavnú kvalifikáciu

Dota 2 MDL Chengdu Major

MDL Chengdu Major: EG sklamanie dňa

Underlordi sa pripravujú na update #2

Underlordi sa pripravujú na update #1